PŘEROVSKÁ HUDEBNÍ SKUPINA

DANDY Band

21. dubna 2007 v 0:20 |  O nás
Hudební skupina DANDY Band z Přerova vznikla v roce 1991 a je složena ze zkušených muzikantů, kteří ve své minulosti prošli různými hudebními soubory (viz. rubrika "Členové kapely").
Můžeme Vám nabídnout široký hudební repertoár od písní 60. - 70. let, přes evergreeny, pop, disko, bigbít až po lidové písně (viz. rubrika "Pro pořadatele"), které zahrajeme na Vašich společenských a kulturních akcích, jako jsou: společenské a stužkovací plesy, svatby (máme jich na kontě přes 100, včetně čecho-americké či čecho-maltské veselky), rauty, firemní večírky, propagační akce, předvolební meetingy, rodinné oslavy, zábavy či Silvestry.
Jádrem repertoáru naší kapely jsou písničky skupin Olympic, Katapult, VOX, Synkopa nebo C.C.R.. Prostě, pokud chcete živou kapelu za rozumnou cenu s vlastním aparátem a skvělým zvukem, tak si zvolíte naše hudební těleso.
Jsme také schopni zprostředkovat taneční vystoupení (standartní, latinsko-americké, street dance-formace, sólo), dechový orchestr nebo vystoupení kouzelníka, aj. dle domluvy a požadavků pořadatele.
S naším zvukovým aparátem můžeme ozvučit jak velké sály či venkovní zábavy, tak i malé prostory bez ztráty kvality zvuku. Dopravu a ozvučení si zajišťujeme sami a cenu vystoupení stanovujeme individuálně dohodou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama